Červen 2011

Malí osmáčci

28. června 2011 v 13:13 moje zvířata
Mám pro Vás jednu novinu.Už nějaky ten měsíc čekam až se to stane.Moje samička osmáka degu miky už po druhe porodile nádherne miminka.Nevím pořesně kolik jich je ale odhaduji kolem 3-4.
Každý den ráno než jdu do školy nakrmím moje mazlíky a koukam se ale nikde žadne miminka,ale až dnes po škole jdu kontroklovat jestli maji plne misky s vodou a najednou......viděla jsem Miky,Čipa a Milí ležet u hnízdečka a s něj vykukovaly tři male hlavičky,najednou do mě vletl takovy pocit štěsti,protože když se pokažde narodi mlaďatka je to přece UŽASNE.
Zatím vám tady jejich fotky nedam,protože jsou moc malía nechcy je nijak plašit velkou věci co vydava nepřijemne bleskyTady je aspoň fotka nějakych cizich osmačku pro představu jak vypadajiPřeji pěkny začatek prazdni i když vim že začinaji až za dva dny !!!!!!

TRAGÉDIE! Vlak PŘEJEL TŘI SLŮŇATA! Žádné nepřežilo...

18. června 2011 v 9:59 udalosti kolem zvířat
Slon - mládě - 3
Foto: Daniel Zupanc
18.06. 08:32 | Aktualizováno 09:50 | tn.cz / Mediafax
Tři sloní mláďata zemřela poté, co je v sobotu ve střední části Srí Lanky srazil osobní vlak. Píše o tom agentura AFP.
"Je to nejhorší železniční nehoda zahrnující slony," řekl pro AFP generální manažer železniční společnosti Widže Samarasinghe. "Před dvěma měsíci srazil vlak na východě země tři slony, ale zemřeli jen dva."

Trojice slůňat přecházela trať v lese nedaleko Ambanpoly ležící 150 kilometrů severně od hlavního města Colombo, když je srazil osobní vlak mířící do Colomba.

ČTĚTE TAKÉ:

Žádný z cestujících neutrpěl zranění.

Sloni jsou na Srí Lance posvátnými zvířaty. Stále častěji se ale střetávají s farmáři, protože se zmenšuje oblast, kterou přirozeně obývají. Ojedinělé nejsou ani srážky s vlaky nebo zásahy dráty vysokého napětí.

Ročně na Srí Lance zahyne nejméně stovka slonů. Nejčastěji je zabíjejí zemědělci. Loupežné výpravy slonů do vesnic si každý rok vyžádají asi 50 obětí.

Počet slonů na asijském ostrově rapidně poklesnul - z 12 tisíc na začátku 20. století na necelé čtyři tisíce.

zdroj . tn.cz


Pozastaveno !!!!

17. června 2011 v 21:13 co potřebujete vědět...
Já vim už to pišu asi třeti tyden ale prostě je

POZASTAVENO

chcy poprosi AFFS aby mě omluvili ze všech kontrol a taky aby prominuli obihani a aktivitu na blogu.
pozastaveno je na dobu neurčitou.

Diplom pro mišu za spřateleni

17. června 2011 v 20:49 diplomy
Glitter Photos
omlouvam se že je maly ale v tom programu coto dělam to jinak nejde :(

diplom pro Denny za spřateleni

17. června 2011 v 16:10 | kajka |  diplomy
Glitter Photos

je trochu menší ale doufam že se bude líbit

Diplom pro mě za bleskovku

12. června 2011 v 15:27 diplomy
děkuju za nádherny diplomek

miminka zvířeci

12. června 2011 v 15:20 nepodstatné
zdroj :
http://ferdyna.blog.cz/
zvláštni že .....?

Diplom pro mě za SB

12. června 2011 v 11:19 ceny a diplomy
Mo děkuju !!!!!! je nádherny

Optický klam - Bodypainting

10. června 2011 v 16:43 nepodstatné
tyyyyyyyyyyjo vubec to nejde poznat

prosim o hlasky !!!!

10. června 2011 v 15:58 nepodstatné
Ještě jednou se vam moc omlouvam že na blogu nejsem !!!! Na počitač jdu jen sem tam jinak sem venku a učim se do školy ale myslim že je to tet všude před vysvědčenim :D Vubec nevim jak to bude vletě asi bude blog trvale přez leto pozastavena ale pozor !!! pozastaveny neni zastaveny !!!!
Chtěla bych vas poprosit o hlasek na prosim o hlasky tady :http://rafikahafik.blog.cz/1106/1-kolo-sonb-blogu#komentare
Je to pro mě a muj blog prvni soutěž a proto je moc duležita.Je blbe že se mnou soutěži i dvě SB
Ještě jednou vás moc prosim o hlasky pro kajku


předem děkuju za všechno

Přibývá případu krádeží psů

8. června 2011 v 16:43 novinky ze psiho světa
Stále více přibývá krádeží našich čtyřnohých miláčku.


Poslední dobou stále přibývá krádeži čtyřnohých miláčku. Dost případů je považováno za útěk psů, ale okolnosti těchto "útěků" jsou často nejasné. Když pes uteče, existuje několik svědků, kteří v tu dobu pejska viděli na volno, jak doslova utíkají, ale v poslední době se množí případy "útěků", kdy psi jakoby zmizeli z povrchu zemského. Ale jestli jde o krádež nebo útěk, zůstává stále spekulací.
Podle různých zjištění se jedná o organizovanou skupinu lidí skládající se z tipařů - osob, které vyhledávají objednané psy a dávají po úspěšném vytipování hledaného zvířete hlášky své organizaci, která provede samotnou krádež a uskuteční prodej zadavateli, který si celou akci objednal.
Je až neskutečné, s čím vším jde dnes obchodovat. Nejedná se jenom o pejsky, ale často jsou ukradeni i papoušci, kočky a v nejmenších případech i celé akvárium s rybičkami přímo z bytu.
Buďte lidi vnímaví a pokud třeba venčíte svého mazlíčka a vidíte něco podezřelého, nebojte se celou věc oznámit strážníkům, protože i krádež zvířete je krádež a lze ji hodnotit jako přestupek.

zdroj


a zase se omlouvam :-(

6. června 2011 v 16:15 | kajka |  nepodstatné
nebudu to nijak rozepisovat ale no prostě se vam omlouvam že nejsem na blogu a ani moc nechodim za SBÉČKY
Je to proto že brzy budou prazdniny a skoro každy den je hodně písemek a ja prostě na počitač a už vubec na blog nemam čas.Dnes to je ale jine skopiruju sem nějaky članek protože se mi nechce vubec nic dělat a kuknu se k SB ale nejlepši je že se dnes nemusim učit a zitra taky ne !!!!!!!! jedeme zitra na školni vyle a vratime se někdy večer,jedem do Brna do muzea a na hrad Perštejn,až budu mit čas tak vam napišu jake to tam bylo tak se mějte a znovu se moc omlouvam

Andre

1. června 2011 v 20:33 Filmy se zviřaty
Příběh se odehrává v šedesátých letech v americkém Maine, kde žije v rybářské osadě Rockport rodina Whitneyových. Otec Harry je velitelem přístavu a ochráncem osiřelých zvířat, o které se však stará především jeho manželka Thalice. Stejně je tomu i v případě tuleního mláděte, kterého se Harry ujal poté, co jeho matku ubili rybáři. Přestože mu zvěrolékař nedává velkou naději, podaří se Harrymu neoprénovou imitací tulení matky přimět mládě, aby začalo pít. Harryho sedmiletá dcera Toni pojmenuje tuleně Andre a ten se postupně stane doslova členem rodiny Whiteových. Přestože se Harry rozhodne tuleně pustit na svobodu, v poslední chvíli si to rozmyslí, protože se bojí, aby se důvěřivé zvíře nestalo obětí rybářů, zejména vzteklého alkoholika Billa Bakera, který na přemnožení tuleňů svádí své chatrné úlovky a mstí se jim, kde může. Dokonce Harryho udá a případ přijde přešetřit státní úředník. Billy však není jediný, kdo nemá Andrého rád. Je tu také Paula, dospívající dcera Whitneyových, která miluje Billyho syna Marka a zazlívá otci, že na ni kvůli Andrému nemá čas a Amdrému spoustu dalších věcí, například to, že ji jeho vinou přistihl otec, když s Markem kouřila v Andrého kůlně. Inteligentní zvíře si postupně oblíbí turisté z okolí. André dokáže hrát košíkovou lépe než Harryho syn Steve, Harrymu zachrání život, když ho při pokusu uvolnit utopenou kotvu upozorní na nevybuchlou minu. Opět se však objeví státní úředník, který případ Andrého posoudí jako protizákonné zajetí divokého zvířete.

k viděni - zdroj